Loga našich dodavatelů

Vítejte na našich stránkách

Při realizaci všech projektů klademe maximální důraz na kvalitu odvedené práce a proto si pro všechny oblasti velmi pečlivě vybíráme své dodavatele a spolupracovníky.
V našem portfoliu naleznete vše od jednoduchých staveb až po komplexní realizace složitějších projektů.

Silnoproudé elektroinstalace a slaboproudé systémy pro nás zhotovuje pražská firma s dlouholetou tradicí TEMO - Telekomunikace, a.s.

Vchodové dveře, interiérové dveře, garážová vrata, špaletová okna a laminátové plovoucí podlahy pro nás zhotovuje firma ATEX Planá, s.r.o.

Datové sítě, bezpečnostní a kamerové systémy zavádíme společně s firmou A.T.P. Technology s.r.o., která se specializuje na zabezpečení a veškeré datové kabeláže v nemovitostech.

Opravy a montáže střech, hromosvodů a komínů pro nás zabezpečuje firma FILKO, která je zároveň také dodavatelem jejich vlastní betonové střešní krytiny.

Eurookna, kuchyňské linky, vestavěné skříně, dřevěná schodiště, nábytek na míru a dřevěné podlahy pro nás vyrábí středočeské truhlářsví Jaroslav Pelikán.

Práce, které se týkají ZTI rozvodů - voda, kanalizace a topení - pro nás zajišťuje pražské instalatérství Zdeněk Hildebrand.

Dodavatelem stavebního materiálu (cihly, betonové tvárnice, stropní systémy, betonová schodiště, ztracené bednění atp.) je středočeská firma EKO BET Plaňany s.r.o.

Spolupracujeme s Raiffeisenbank a.s., ., přes kterou jsme schopni zajistit financování vámi zvolené nemovitosti a to za jednu z nejlepších podmínek na trhu.

Spolupracujeme s realitní kanceláří MAXIMA reality, která má dlouholetou tradici na Českém trhu, patří mezi největší realitní kanceláře a poskytuje služby nejvyšší kvality.

Dále spolupracujeme s firmou Walco CZ, s.r.o., která má dlouholetou tradici v pozemním stavitelství, inženýrských stavbách a v provádění vodohospodářských staveb.